Szkolenia

Szkolenia Business Intelligence
szyte na miarę.

Wykorzystaj wizualizacje danych do podejmowania skuteczniejszych decyzji biznesowych.

Szkolenia Vizyble w zakresie Business Intelligence mogą dotyczyć każdego etapu pracy z danymi. Organizujemy szkolenia dedykowane dla firm z rozwiązań BI oraz szkolenia online. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się Tableau, Snowflake oraz Alteryx.

Zakres usługi

Dobór szkolenia

Na tym etapie dobieramy odpowiedni zakres i agendę szkolenia. Bierzemy pod uwagę poziom wiedzy danej grupy.

Materiały dodatkowe

Po szkoleniu zawsze zostajemy w kontakcie z uczestnikami. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i pomożemy po zakończonym spotkaniu.

Małe grupy szkoleniowe

Dbamy o to, aby każdy mógł skorzystać ze szkolenia w 100%. Ważna jest dla nas personalizacja i dobry kontakt między uczestnikami, a szkoleniowcem. Nie musisz się bać, że Twoje pytanie zginie w tłumie!

Tableau, Alteryx, Snowflake

Szkolimy z zakresu obsługi Tableau, Alteryx oraz Snowflake - najpopularniejszych narzędzi Business Intelligence.

Szkolenia z praktykami

Nasze szkolenia prowadzą praktycy, którzy na co dzień pracują z konkretnymi narzędziami. Dzięki temu poznasz najważniejsze funkcje i będziesz miał możliwość rozwiać wszystkie wątpliwości.

Praktyczne zadania

Szkolenia od Vizyble opierają się na praktyce. Poznasz zagadanienia teoretyczne, żeby w sprawny sposób przekształcić je w konkretne rozwiązania problemów.

Szeroki wybór szkoleń

Prowadzimy szkolenia z Tableau, Snowflake oraz Alteryx. Możesz wybrać interesujące Cię narzędzie i poziom lub wykupić szkolenie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Proces wdrożenia usługi

Bezpłatna konsultacja
0
1

Ustalenie zakresu

W pierwszej kolejności zbieramy informacje o grupie szkoleniowej, żeby przygotować spersonalizowane spotkanie.

0
2

Propozycja zakresu i formy usługi

Proponujemy zakres i formę spotkania - online i offline.

0
3

Dostarczenie materiałów

Uczestnicy jeszcze przed szkoleniem powinni posiadać zainstalowane wcześniej odpowiednie narzędzia oraz pobrane materiały szkoleniowe, które przekazujemy przed spotkaniem.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

Narzędzia
z których szkolimy.

Dowiedz się więcej o Tableau, Alteryx i Snowflake. Sprawdź, które z nich jest dla Ciebie i jak możesz je wykorzystać do rozwoju swojej firmy.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

Szkolenia prowadzą partnerzy Vizyble lub nasi konsultanci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w Business Intelligence.

Szkolenia odbywają się w formule online.

Szkolenia prowadzimy w małych grupach do 10 osób, w których uczestnicy czują się swobodniej i mają więcej możliwości zadawania pytań.

Tak, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający jego umiejętności.

Jest to możliwe, jednak może generować dodatkowe koszty, w zależności od wielkości zmian. Chcielibyśmy omówić to indywidualnie, aby znaleźć optymalne rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany opracowaniem szkolenia opartego na Twoich danych, napisz do nas.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb w trakcie szkolenia. Instruktor może szybko rozpoznać poziom i krzywą uczenia się grupy oraz dostosować tempo i case’y, w miarę potrzeb. W przypadku szkoleń dedykowanych dla firm, 20% zarysu kursu jest moderowane podczas szkolenia.

Szkolenie zamknięte oznacza, że przyjeżdżamy do Twojego biura, aby przeprowadzić szkolenie. Dlatego ważne jest udostępnienie salki konferencyjnej, w której wszyscy uczestnicy czują się komfortowo. Alternatywnie, w wyjątkowych okolicznościach, możemy zorganizować miejsce szkolenia dla Twojego zespołu.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga