Analiza i wizualizacja danych

Poznaj analizę
i wizualizację danych.

Wykorzystaj wizualizacje danych do podejmowania skuteczniejszych decyzji biznesowych.

Wizualizacja I analiza danych to prezentowanie złożonych struktur danych w prosty i zrozumiały dla odbiorcy sposób. Osiąga się to najczęściej za pomocą wykresów i map. Prezentowanie danych w sposób wizualny ma na celu przyspieszenie procesu zrozumienia danych oraz pomaga dostrzec relacje, trendy i właściwości, które nie byłby możliwe do zauważenia, gdyby analiza danych odbywała się za pomocą tabeli, arkusza kalkulacyjnego lub tekstu.

Zakres usługi

Strategia

Wspólnie z klientem uzgadniamy strategię wdrożenia narzędzi Business intelligence, pasującą do kierunku rozwoju jego organizacji.

Wdrożenie

Podczas wdrożenia BI instalujemy, konfigurujemy, testujemy, szkolimy i przygotowujemy dokumentacje. Pomagamy na każdym etapie.

Narzędzia

Po ustaleniu celów i oczekiwanych rezultatów, pomagamy w doborze narzędzi wymaganych do wdrożenia, kierując się obraną strategią.

Utrzymanie

Po przeprowadzonym wdrożeniu przenosimy cały know-how na zasoby klienta. Wszystko po to, aby obsługa w przyszłości mogła być wykonywana bez dodatkowej pomocy. Specjaliści Vizyble chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wesprą w utrzymywaniu procesu.

Szkolenia
No items found.

Dane na wyciągnięcie ręki

Wszystko, czego potrzebujesz, jest aktualne i zwizualizowane przy pomocy dashboardów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kampanie reklamowe, hurtownie czy zarządzasz zespołem.

Trafione decyzje biznesowe

Dzięki rozwiązaniom Business Intelligence masz wgląd nawet do najbardziej zaawansowanych korelacji między danymi. To sprawia, że podejmujesz bardziej trafne decyzje biznesowe.

Pełna automatyzacja

Wszystko dzieje się samo. Koniec z przeklejaniem danych, skomplikowanymi Excelami i brakiem aktualnych informacji. Czas na rozwiązania Business intelligence.

Proces wdrożenia usługi

Bezpłatna konsultacja
0
1

Analiza przedwdrożeniowa

Podczas spotkania lub warsztatu "zero" wspólnie ustalamy cele projektu, jego dokładny zakres i oczekiwane funkcjonalności rozwiązania Business intelligence.

0
2

Przedstawienie koncepcji

W kolejnym kroku proponujemy, w jaki sposób będzie wykonana usługa, zgodnie z ustalonymi wymaganiami. Wszystko to dopasowane do środowiska konkretnej firmy.

0
3

Wdrożenie BI

W trakcie wdrożenia dostarczamy potrzebne narzędzia BI i implementujemy je w środowisku klienta.

0
4

Onboarding

Aby zapewnić pomyślną adopcję dostarczonych rozwiązań, realizujemy szkolenia dla użytkowników końcowych i przygotowujemy dokumentacje.

0
5

Asysta powdrożeniowa

Po etapie wdrożenia wchodzimy w tryb ‘hyper care’ aby upewnić się, że rozwiązanie działa stabilnie. Po tym okresie decydujesz, czy chcesz utrzymywać rozwiązanie samodzielnie, czy ze wsparciem Vizyble.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

Narzędzia
do wizualizacji i analizy danych.

Na rynku Business Intelligence istnieje szeroki wybór narzędzi do wizualizacji i analizy danych. W Vizyble najczęściej pracujemy w Tableau, które daje wyjątkowe możliwości eksplorowania danych.

Powiązane usługi
No items found.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

Rozwiązania Business Intelligence pozwalają firmom na efektywne gromadzenie, analizę i prezentację danych, co umożliwia szybsze podejmowanie decyzji opartych na faktach, identyfikację trendów, optymalizację procesów oraz zwiększenie efektywności działania firmy. Wdrożenie rozwiązań Business Intelligence może przynieść firmie szereg korzyści, takich jak szybsze podejmowanie decyzji opartych na danych, poprawę efektywności operacyjnej i strategicznej, identyfikacje trendów i wzorców ukrytych w danych, zwiększenie konkurencyjności poprzez lepsze zrozumienie biznesu, optymalizacje procesów biznesowych czy zwiększenie rentowności poprzez lepsze wykorzystanie danych.

Usługi dopasowujemy do konkretnych problemów biznesowych. Głównie działamy dla firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, e-commerce, start-upów i agencji marketingowych. Prowadzisz biznes w innej branży? Napisz do nas!

Wykonujemy różnorodne analizy danych, w tym analizy trendów, prognozowanie, segmentację klientów, analizy kosztów i zysków, oraz wiele innych w zależności od potrzeb klienta.

Projektujemy różnorodne wizualizacje danych, takie jak wykresy słupkowe, kołowe, liniowe, mapy cieplne, tabele dynamiczne oraz interaktywne pulpity nawigacyjne dostosowane do potrzeb biznesowych klienta. Wykresy są interaktywne i pozwalają na drill-down.

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych poprzez zastosowanie protokołów szyfrowania, systemów uwierzytelniania, zarządzania uprawnieniami dostępu. Do infrastruktury klienta łączymy się poprzez VPN.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga