Fivetran

Fivetran to narzędzie, które pomaga firmom w łatwym i automatycznym przesyłaniu danych z różnych źródeł do jednego miejsca, gdzie można je łatwo analizować.

Zbieraj dane szybko i efektywnie.

Fivetran zbiera dane z różnych miejsc, takich jak bazy danych, programy do analizy danych, czy aplikacje online, a następnie przesyła je do jednego miejsca, gdzie można je łatwo obejrzeć i zrozumieć.

Bezpłatna konsultacja

Przesyłaj i analizuj dane z różnych źródeł.

Szeroki zakres źródeł danych

Fivetran obsługuje szeroki zakres źródeł danych, takich jak bazy danych, aplikacje chmurowe, narzędzia analityczne i wiele innych. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo integrować dane z różnych platform.

Oszczędność czasu

Fivetran zapewnia szybką implementację, co umożliwia firmom szybkie rozpoczęcie pracy z danymi. Brak konieczności długiego i skomplikowanego procesu konfiguracji przekłada się na natychmiastową dostępność danych.

Pełna kontrola nad procesem

Automatyczne procesy przesyłu danych mogą dodatkowo transformować je podczas każdego ładowania. Transformacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a jedynie znajomości powszechnie używanego języka zapytań - SQL.

Zarządzanie danymi w chmurze

Fivetran obsługuje integrację z popularnymi bazami danych w chmurze, umożliwiając użytkownikom przechowywanie danych w elastyczny i skalowalny sposób.

Zarządzanie danymi w chmurze

Automatyzacja

Fivetran automatyzuje proces ETL, co oznacza, że dane są automatycznie pozyskiwane, przekształcane i ładowane do docelowego systemu. To oszczędza czas i eliminuje konieczność manualnej interwencji.

Automatyzacja

Integracja

Wszystkie narzędzia są ze sobą zintegrowane. Zautomatyzowane procesy dzieją się same.

Integracja

Dlaczego
Fivetran
?

Aktualizacje na bieżąco

Fivetran stale aktualizuje swoje konnektory i funkcje, aby dostosować się do zmian w technologii i zapewnić użytkownikom najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania.

Łatwość konfiguracji

Fivetran oferuje prostą i intuicyjną konfigurację, eliminując potrzebę ręcznego kodowania. Użytkownicy mogą szybko skonfigurować połączenia do różnych źródeł danych bez potrzeby zaawansowanej wiedzy programistycznej.

Bezpieczeństwo danych

Fivetran zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, obejmujący szyfrowanie w ruchu pomiędzy środowiskami klienta oraz odpowiednie zabezpieczenia dostępu.

No items found.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

Fivetran to potężne narzędzie do integracji danych, które pomaga firmom łączyć i centralizować dane z różnych źródeł w jednym miejscu po to aby wykorzystać je do analizy.

Fivetran wykorzystuje gotowe konektory do pobierania danych z systemów źródłowych, przekształca je w spójny format i ładuje do wybranego miejsca docelowego w chmurze, wszystko automatycznie i w sposób ciągły.

Fivetran obsługuje ponad 150 źródeł danych, w tym popularne aplikacje, takie jak Salesforce, Google Analytics, Facebook i Google Ads i Amazon Redshift.

Tak, Fivetran poważnie traktuje bezpieczeństwo danych, szyfrując dane zarówno podczas przesyłania, jak i przechowywania, a także stosując najlepsze praktyki branżowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych.

Zrealizowaliśmy wiele integracji w oparciu o Fivetran dlatego znamy niuanse tej platformy i możemy pomóc w szybkiej konfiguracji connectorów oraz doborze optymalnego planu.

Chociaż Fivetran automatyzuje większość procesu transformacji danych, można zastosować niestandardowe transformacje SQL w miejscu docelowym, aby jeszcze lepiej ustrukturyzować dane.

Fivetran oferuje możliwości synchronizacji danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego, zapewniając, że analizy są zawsze aktualne i zawierają najnowsze informacje. Najkrótszy interwał to 1 minuta. Fivetran obsługuje również zdarzenia w formie webhooków.

Fivetran jest wysoce skalowalny i może obsługiwać duże ilości danych, dzięki czemu jest odpowiedni dla firm każdej wielkości, od startupów po przedsiębiorstwa.

Fivetran zapewnia kompleksowe wsparcie poprzez dokumentację, samouczki i dedykowany zespół wsparcia, który pomaga w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów.

Tak, Fivetran oferuje bezpłatny okres próbny w celu przetestowania jego funkcjonalności przed podjęciem zobowiązania do zakupu subskrypcji. Przy niewielkim wolumenie danych, możesz korzystać z Fivetran bezpłatnie w ramach planu Free.

Rozpoczęcie pracy z Fivetran jest łatwe! Wystarczy założyć konto, połączyć źródła danych, skonfigurować miejsce docelowe i rozpocząć synchronizację danych.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga