Tableau Cloud

Tableau to narzędzie do wizualizacji danych i analizy biznesowej. Jest to oprogramowanie, które umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie interaktywnych i atrakcyjnych wykresów, tabel, dashboardów i raportów na podstawie różnych źródeł danych.

Korzystaj z Tableau bez dodatkowego oprogramowania.

Tableau Cloud to rozwiązanie w pełni zarządzane w chmurze, które pozwala użytkownikom na tworzenie, edycję, dzielenie się i współpracę nad wizualizacjami danych w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą korzystać z szerokich możliwości Tableau do analizowania trendów oraz dzielenia się rezultatami z zespołem. Wszystko to w jednym miejscu.

Bezpłatna konsultacja

Twórz wizualizacje w chmurze z Tableau Cloud.

Oszczędność

Dzięki Tableau Cloud zyskujesz więcej czasu i oszczędzasz pieniądze, ponieważ nie poświęcasz ich na konfigurację i obsługę sprzętu przez wykwalifikowanych do tego specjalistów. Rozpoczęcie pracy jest możliwe w ciągu kilku minut. Tableau Cloud to w pełni hostowane rozwiązanie, więc nigdy nie będziesz musiał konfigurować serwerów, zarządzać aktualizacjami oprogramowania ani skalować pojemności sprzętu.

Łączenie się z danymi z dowolnego miejsca

Z Tableau Cloud można mieć dane zawsze pod ręką. Łącz się z bazami danych w chmurze, takimi jak Amazon Redshift i Google BigQuery. Automatycznie odświeżaj danych z aplikacji internetowych, takich jak Google Analytics i Salesforce. Twórz zapytania do lokalnych baz danych i planuj wyodrębnianie odświeżania za pomocą Tableau Bridge. 

Łatwiejsza analityka danych

Ułatw wszystkim analitykę, dodając do pulpitów nawigacyjnych historie danych oraz zautomatyzowane i łatwe do zrozumienia narracje. Przeglądaj i odpowiadaj na krytyczne pytania biznesowe w języku naturalnym dzięki Ask Data.

Ask Data

Funkcja Ask Data umożliwia użytkownikom interakcję z danymi za pomocą języka naturalnego, którym ludzie posługują się na co dzień. Za pośrednictwem szybkiego i wydajnego interfejsu — wystarczy wpisać pytanie z sugestiami wyszukiwania, możesz otrzymywać natychmiastowe odpowiedzi.

Ask Data

Explain Data

Explain Data dostarcza automatycznych wyjaśnień wartości poszczególnych punktów danych, za pomocą jednego kliknięcia. Oszczędzaj czas i odkrywaj nowe zrozumienie danych.

Explain Data

Tableau Blueprint

Twórz organizację opartą na danych, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z nowoczesnych, samoobsługowych analiz, czy też potrzebujesz poszerzyć, pogłębić i skalować wykorzystanie danych. 

Tableau Blueprint

Dlaczego
Tableau Cloud
?

Szybkie wdrożenie

Bez potrzeby instalacji lokalnej, Tableau Cloud pozwala natychmiast rozpocząć pracę, co znacznie przyspiesza czas wdrożenia analityki w organizacji.

Skalowalność według zapotrzebowania

Tableau Cloud jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, ponieważ łatwo dostosowuje się do rosnących potrzeb biznesowych, umożliwiając rozbudowę zasobów bez zbędnych komplikacji.

Bezpieczeństwo

Dzięki Tableau Cloud, dane są bezpieczne dzięki ścisłym protokołom bezpieczeństwa chmurowego i zgodności z przepisami, co daje użytkownikom pewność, że ich informacje są chronione.

Tableau

Baza wiedzy Tableau

Sprawdź
Tableau

Ekosystem Tableau

Sprawdź

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt
No items found.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga