Automatyzacja raportowania

Automatyzacja raportowania:
zamień dane w decyzje

Wykorzystaj automatyzacje raportowania do podejmowania skuteczniejszych decyzji biznesowych.

Automatyzacja raportowania to oszczędność czasu, redukcja błędów i praca na rzetelnych danych. Popraw efektywność i zanurz się w świat interaktywnych dashboardów.

Jesteś osobą, która chce samodzielnie poszerzać swoje umiejętności? Szukasz szkoleń online? Sprawdź naszą ofertę kursów otwartych.

Szkolenia online

Zakres usługi

Strategia

Wspólnie z klientem uzgadniamy strategię wdrożenia narzędzi Business intelligence, pasującą do kierunku rozwoju jego organizacji.

Wdrożenie

Podczas wdrożenia BI instalujemy, konfigurujemy, testujemy, szkolimy i przygotowujemy dokumentacje. Pomagamy na każdym etapie.

Narzędzia

Po ustaleniu celów i oczekiwanych rezultatów, pomagamy w doborze narzędzi wymaganych do wdrożenia, kierując się obraną strategią.

Utrzymanie

Po przeprowadzonym wdrożeniu przenosimy cały know-how na zasoby klienta. Wszystko po to, aby obsługa w przyszłości mogła być wykonywana bez dodatkowej pomocy. Specjaliści Vizyble chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wesprą w utrzymywaniu procesu.

Dane na wyciągnięcie ręki

Wszystko, czego potrzebujesz, jest aktualne i zwizualizowane przy pomocy dashboardów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kampanie reklamowe, hurtownie czy zarządzasz zespołem.

Trafione decyzje biznesowe

Dzięki rozwiązaniom Business Intelligence masz wgląd nawet do najbardziej zaawansowanych korelacji między danymi. To sprawia, że podejmujesz bardziej trafne decyzje biznesowe.

Pełna automatyzacja

Wszystko dzieje się samo. Koniec z przeklejaniem danych, skomplikowanymi Excelami i brakiem aktualnych informacji. Czas na rozwiązania Business intelligence.

Proces wdrożenia usługi

Bezpłatna konsultacja
0
1

Analiza przedwdrożeniowa

Podczas spotkania lub warsztatu "zero" wspólnie ustalamy cele projektu, jego dokładny zakres i oczekiwane funkcjonalności rozwiązania Business intelligence.

0
2

Przedstawienie koncepcji

W kolejnym kroku proponujemy, w jaki sposób będzie wykonana usługa, zgodnie z ustalonymi wymaganiami. Wszystko to dopasowane do środowiska konkretnej firmy.

0
3

Wdrożenie BI

W trakcie wdrożenia dostarczamy potrzebne narzędzia BI i implementujemy je w środowisku klienta.

0
4

Onboarding

Aby zapewnić pomyślną adopcję dostarczonych rozwiązań, realizujemy szkolenia dla użytkowników końcowych i przygotowujemy dokumentacje.

0
5

Asysta powdrożeniowa

Po etapie wdrożenia wchodzimy w tryb ‘hyper care’ aby upewnić się, że rozwiązanie działa stabilnie. Po tym okresie decydujesz, czy chcesz utrzymywać rozwiązanie samodzielnie, czy ze wsparciem Vizyble.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

Narzędzia
do automatyzacji raportowania.

Na rynku Business Intelligence istnieje szeroki wybór narzędzi do automatyzacji raportowania. W Vizyble najczęściej pracujemy w Tableau, które daje wyjątkowe możliwości eksplorowania danych.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

Rozwiązania Business Intelligence pozwalają firmom na efektywne gromadzenie, analizę i prezentację danych, co umożliwia szybsze podejmowanie decyzji opartych na faktach, identyfikację trendów, optymalizację procesów oraz zwiększenie efektywności działania firmy. Wdrożenie rozwiązań Business Intelligence może przynieść firmie szereg korzyści, takich jak szybsze podejmowanie decyzji opartych na danych, poprawę efektywności operacyjnej i strategicznej, identyfikacje trendów i wzorców ukrytych w danych, zwiększenie konkurencyjności poprzez lepsze zrozumienie biznesu, optymalizacje procesów biznesowych czy zwiększenie rentowności poprzez lepsze wykorzystanie danych.

Usługi dopasowujemy do konkretnych problemów biznesowych. Głównie działamy dla firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, e-commerce, start-upów i agencji marketingowych. Prowadzisz biznes w innej branży? Napisz do nas!

Wykonujemy różnorodne analizy danych, w tym analizy trendów, prognozowanie, segmentację klientów, analizy kosztów i zysków, oraz wiele innych w zależności od potrzeb klienta.

Projektujemy różnorodne wizualizacje danych, takie jak wykresy słupkowe, kołowe, liniowe, mapy cieplne, tabele dynamiczne oraz interaktywne pulpity nawigacyjne dostosowane do potrzeb biznesowych klienta. Wykresy są interaktywne i pozwalają na drill-down.

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych poprzez zastosowanie protokołów szyfrowania, systemów uwierzytelniania, zarządzania uprawnieniami dostępu. Do infrastruktury klienta łączymy się poprzez VPN.

Projekty najczęściej prowadzimy w metodykach zwinnych, ale nie boimy się realizować duże projekty wdrożeniowe metodą waterfall. Całość zarządzania projektami odbywa się w Notion, gdzie klienci mogą na bieżąco monitorować przebieg projektu i mają dostęp do dokumentacji projektowej.

Integracja z istniejącymi systemami odbywa się poprzez najlepsze możliwe w danym scenariuszu rozwiązania. Jeśli źródło danych to aplikacja w chmurze lub SaaS to wykorzystamy natywne connectory w narzędziach ETL/ELT lub napiszemy connector do API. W innych przypadkach piszemy dedykowane integracje.

Tak, oferujemy usługi związane z prognozowaniem wykorzystując zaawansowane techniki analizy danych i modelowania predykcyjnego.

Pierwsze kroki przy wdrożeniu to zrozumienie potrzeb klienta, określenie celów biznesowych projektu, zbieranie i analiza danych oraz projektowanie odpowiednich rozwiązań.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z obszaru analizy danych, Business Intelligence, programowania oraz doradztwa biznesowego posiadających bogate doświadczenie w realizacji projektów dla różnych branż.

Tak, jesteśmy w stanie skonfigurować zarówno hurtownię danych jak i jezioro danych dostosowane do specyficznych potrzeb klienta. Korzystamy z tradycyjnych technologii MsSQL, Oracle, PostgreSQL, MariaDB oraz rozwiązań chmurowych Snowflake, BigQuery, Databricks.

Tak, po każdym wdrożeniu przekazujemy dokumentacje i przeprowadzamy szkolenia z wdrożonych rozwiązań. W razie potrzeby zajmujemy się też utrzymaniem i pomocą przy projektach.

Po wdrożeniu oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, konserwację systemu oraz regularne aktualizacje oprogramowania.

Struktura cenowa usług analityki biznesowej jest ustalana indywidualnie dla każdego projektu, uwzględniając jego zakres, skomplikowanie oraz wymagania klienta. Cena wynika głównie z liczby godzin pracy specjalistów oraz zastosowanych technologii i narzędzi.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga