Licencje

Licencje
Tableau, Alteryx, Snowflake, Fivetran.

Zdobądź licencje do Tableau, Alteryx, Snowflake oraz Fivetran.

Korzystaj z najlepszych narzędzi Business Intelligence i rozwijaj firmę we własnym zakresie. Zdobądź licencje w korzystnych warunkach razem z Vizyble.

Jesteś osobą, która chce samodzielnie poszerzać swoje umiejętności? Szukasz szkoleń online? Sprawdź naszą ofertę kursów otwartych.

Szkolenia online

Zakres usługi

Tableau

Tableau to narzędzie do wizualizacji danych i analizy biznesowej. Pozwala na tworzenie dashboardów i analizę danych w sposób intuicyjny i efektywny.

Alteryx

Alteryx to narzędzie do analizy danych i przetwarzania danych, które umożliwia użytkownikom łatwe łączenie, czyszczenie, analizowanie i wizualizowanie danych bez konieczności programowania.

Snowflake

Snowflake to chmura danych oraz platforma hurtowni danych, która umożliwia przechowywanie, przetwarzanie i analizowanie dużych zbiorów danych w sposób skalowalny i elastyczny.

Fivetran

Fivetran to narzędzie do integracji danych, które automatyzuje proces ładowania danych z różnych źródeł do magazynu danych.

Dedykowany punkt kontaktowy

Jesteśmy dedykowanym punktem kontaktowym dla przyszłych zakupów, aktualizacji i potrzeb wsparcia. Możemy reprezentować twoje sprawy w kontakcie z helpdeskiem Tableau i prowadzić korespondencję w języku angielskim.

Elastyczność w wyborze

Możemy elastycznie dostosowywać pakiety licencyjne do unikalnych potrzeb Twojej organizacji i oferować różne poziomy rabatowania. W przypadku bezpośredniego zakupu na stronie Tableau nie ma możliwości uzyskania rabatu.

Faktury VAT

Możemy wystawić fakturę w PLN. Do faktury doliczamy obecnie obowiązującą stawkę VAT.

Specjalistyczna wiedza

Oferujemy Ci specjalistyczną wiedzę na temat produktów Tableau i możemy zapewnić spersonalizowaną pomoc w oparciu o konkretne potrzeby i wymagania.

Szkolenia i konsultacje

Jako nasz klient licencyjny masz możliwość skorzystania z całej naszej wiedzy i wsparcia w formie szkoleń i konsultacji. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość inwestycji w Tableau.

Pomoc w wyborze

Służymy pomocą w procesie uruchomienia Tableau Server i Tableau Cloud. Kupując licencje w Salesforce klient musi samemu zadbać o instalację i uruchomienie.

Proces wdrożenia usługi

Bezpłatna konsultacja
0
1

Kontakt z klientem

Po przyjęciu zgłoszenia, kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia ilości oraz ewentualnie pomocy w konfiguracji ilościowej.

0
2

Zamówienie

Przesyłamy dokument zamówienia do podpisu z wylistowanymi licencjami i ilościami.

0
3

Dostarczenie licencji

Z reguły w następny dzień roboczy licencje trafiają do klienta.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

Licencje
do konkretnych narzędzi.

Na rynku Business Intelligence istnieje szeroki wybór narzędzi. W Vizyble pracujemy na paru z nich. Sprawdź, do jakich programów możesz kupić licencję.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

W naszej ofercie znajdują się m.in. usługi automatyzacji raportowania, analizy i wizualizacji danych, składowania danych i hurtowni, integracji ETL/ELT. Przeprowadzamy audyty Tableau, zajmujemy się opieką powdrożeniową, wzbogacaniem danych i team extension. Oprócz tego oferujemy również szkolenia z narzędzi BI - Tableau, Alteryx, Snowflake oraz zakup licencji.

Usługi dopasowujemy do konkretnych problemów biznesowych. Głównie działamy dla firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, e-commerce, start-upów i agencji marketingowych. Prowadzisz biznes w innej branży? Napisz do nas!

Wykonujemy różnorodne analizy danych, w tym analizy trendów, prognozowanie, segmentację klientów, analizy kosztów i zysków, oraz wiele innych w zależności od potrzeb klienta.

Projektujemy różnorodne wizualizacje danych, takie jak wykresy słupkowe, kołowe, liniowe, mapy cieplne, tabele dynamiczne oraz interaktywne pulpity nawigacyjne dostosowane do potrzeb biznesowych klienta. Wykresy są interaktywne i pozwalają na drill-down.

Tak, po każdym wdrożeniu przekazujemy dokumentacje i przeprowadzamy szkolenia z wdrożonych rozwiązań. W razie potrzeby zajmujemy się też utrzymaniem i pomocą przy projektach.

Po wdrożeniu oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, konserwację systemu oraz regularne aktualizacje oprogramowania.

Struktura cenowa usług analityki biznesowej jest ustalana indywidualnie dla każdego projektu, uwzględniając jego zakres, skomplikowanie oraz wymagania klienta. Cena wynika głównie z liczby godzin pracy specjalistów oraz zastosowanych technologii i narzędzi.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga