Podnieś swoje możliwości dzięki rekomendo­wanym narzędziom Business intelligence.

Narzędzia Business Intelligence, które wybieramy, są zawsze idealnie dopasowane do Twoich potrzeb – zarówno pod względem użyteczności, jak i finansowym. Słuchamy Twoich potrzeb. Sprawdź, jak to wygląda.

Dlaczego wybraliśmy te narzędzia?

 • Oszczędność czasu

  Wiemy, że raportowanie wymaga powtarzalnych procesów takich jak przeklejanie danych między różnymi plikami. Zastępujemy je automatyzacją, dzięki czemu możesz lepiej wykorzystać czas Twój i Twojego zespołu na zadania, które przynoszą wartość.

 • Pełna integracja

  Wszystkie narzędzia doskonale się ze sobą integrują, a zautomatyzowane procesy dzieją się same. Ułożone podczas wdrożenia przepływy danych samodzielnie zasilają wymagane struktury i raporty.

 • Rozwiązania no-code

  Nie masz zespołu IT na pokładzie? Nic nie szkodzi! Narzędzia, z których korzystamy, są proste w obsłudze i intuicyjne. Każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania – poradzi sobie z ich użyciem.

 • Szybkie uruchomienie

  Uruchomienie i wdrożenie Business Intelligence z naszymi narzędziami trwa bardzo krótko. To zdecydowany plus, ponieważ nie musisz poświęcać czasu i innych zasobów.

Pracujemy na narzędziach, które znamy i wiemy, że spełniają najwyższe wymagania. Ich dobór jest zależny od potrzeb — każdy przypadek analizujemy indywidualnie i wybieramy spersonalizowane rozwiązania.
Bezpłatna konsultacja

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

W naszej ofercie znajdują się m.in. usługi automatyzacji raportowania, analizy i wizualizacji danych, składowania danych i hurtowni, integracji ETL/ELT. Przeprowadzamy audyty Tableau, zajmujemy się opieką powdrożeniową, wzbogacaniem danych i team extension. Oprócz tego oferujemy również szkolenia z narzędzi BI - Tableau, Alteryx, Snowflake oraz zakup licencji.

Struktura cenowa usług analityki biznesowej jest ustalana indywidualnie dla każdego projektu, uwzględniając jego zakres, skomplikowanie oraz wymagania klienta. Cena wynika głównie z liczby godzin pracy specjalistów oraz zastosowanych technologii i narzędzi.

Tak, po każdym wdrożeniu przekazujemy dokumentacje i przeprowadzamy szkolenia z wdrożonych rozwiązań. W razie potrzeby zajmujemy się też utrzymaniem i pomocą przy projektach.

Po wdrożeniu oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, konserwację systemu oraz regularne aktualizacje oprogramowania.

Integracja z istniejącymi systemami odbywa się poprzez najlepsze możliwe w danym scenariuszu rozwiązania. Jeśli źródło danych to aplikacja w chmurze lub SaaS to wykorzystamy natywne connectory w narzędziach ETL/ELT lub napiszemy connector do API. W innych przypadkach piszemy dedykowane integracje.

Projektujemy różnorodne wizualizacje danych, takie jak wykresy słupkowe, kołowe, liniowe, mapy cieplne, tabele dynamiczne oraz interaktywne pulpity nawigacyjne dostosowane do potrzeb biznesowych klienta. Wykresy są interaktywne i pozwalają na drill-down.

Wykonujemy różnorodne analizy danych, w tym analizy trendów, prognozowanie, segmentację klientów, analizy kosztów i zysków, oraz wiele innych w zależności od potrzeb klienta.

Usługi dopasowujemy do konkretnych problemów biznesowych. Głównie działamy dla firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, e-commerce, start-upów i agencji marketingowych. Prowadzisz biznes w innej branży? Napisz do nas!

Skontaktuj się z ekspertami od Business Intelligence.

Bezpłatna konsultacja
Dane to potęga