Tableau Server

Współdziel i analizuj dane z Tableau Server.

Tableau Server to scentralizowane repozytorium źródeł danych i raportów, które jednocześnie umożliwia zarządzanie uprawnieniami i udostępnianiem treści użytkownikom. Server przyspiesza wykonywanie zadań analitycznych poprzez ich automatyzacje. Możesz ustawiać alerty i subskrypcje, a także wyznaczyć czas odświeżania źródeł danych i raportów.

Bezpłatna konsultacja

Przekształć swoją organizację z Tableau Server.

Centralizacja danych

Główną korzyścią jest umożliwienie przechowywanie danych w jednym miejscu, co upraszcza zarządzanie informacjami i eliminuje problem duplikacji.

Współpraca w czasie rzeczywistym

Pracownicy mogą współdzielić dashboardy i wizualizacje, prowadząc do lepszej współpracy i szybszego podejmowania decyzji.

Automatyzacja danych i raportów

Tableau Server automatyzuje regularne aktualizacje danych i raportów, zapewniając, że wszyscy użytkownicy mają dostęp do najświeższych informacji.

Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami

Tableau Server umożliwia szczegółową kontrolę nad tym, kto może przeglądać, edytować, publikować i interaktywnie korzystać z danych oraz wizualizacji, zapewniając bezpieczeństwo i zgodność z politykami firmy.

Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami

Interaktywne dashboardy i wizualizacje

Platforma pozwala użytkownikom na tworzenie i udostępnianie bogatych, interaktywnych dashboardów, które mogą być eksplorowane przez inne osoby w organizacji, sprzyjając lepszemu zrozumieniu danych i ułatwiając procesy decyzyjne.

Interaktywne dashboardy i wizualizacje

Integracja i dostępność danych

Tableau Server gwarantuje, że odpowiednie zestawy danych są dostępne i aktualne dla wszystkich upoważnionych użytkowników, co eliminuje silosy informacyjne i zapewnia spójność analiz w całej organizacji.

Integracja i dostępność danych

Dlaczego
Tableau Server
?

Skalowalność

Rozwiązanie to jest skalowalne i może być dostosowane do rosnących potrzeb biznesowych, umożliwiając obsługę większej liczby użytkowników i większych wolumenów danych bez utraty wydajności.

Zabezpieczenia i kontrola dostępu

Tableau Server umożliwia implementację zaawansowanych polityk bezpieczeństwa, w tym autentyfikacji wieloskładnikowej i kontroli dostępu na poziomie użytkownika i grupy, co zapewnia ochronę wrażliwych danych.

Integracja z istniejącymi systemami i danymi

Tableau Server może być zintegrowany z różnymi źródłami danych i systemami firmowymi, takimi jak baz danych, data warehouses, aplikacje biznesowe itp., co ułatwia konsolidację i analizę danych w jednym miejscu.

Tableau

Baza wiedzy Tableau

Sprawdź
Tableau

Ekosystem Tableau

Sprawdź
Tableau

Licencje i ceny Tableau

Sprawdź

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt
No items found.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga