Dane to potęga.

O nas

Jesteśmy Vizyble.
Rozwiązujemy problemy biznesowe.
W Vizyble wierzymy, że widoczność jest kluczowa do podejmowania dobrych decyzji biznesowych. Przeanalizowane i zwizualizowane dane to klucz do efektywności. Wprowadzamy Business Intelligence do firm, żeby ulepszać codzienną pracę i pomagać w rozwoju.
Sprawdź, jak to robimy.

Dlaczego warto wybrać Vizyble?

Mateusz Różański CEO Vizyble

Nasz zespół do każdego zadania podchodzi indywidualnie. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów biznesowych za pomocą rozwiązań Business Intelligence.

Mateusz Różański, CEO, Vizyble
 • Rozwiązania od A do Z

  Dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie. Wdrażamy rozwiązania Business Intelligence od A do Z – zaczynamy od badania potrzeb, a kończymy na opiece powdrożeniowej. Finalnie firma powinna dostać proste rozwiązanie swoich problemów biznesowych, a nie dodatkowe systemy do wdrożenia.

 • Personalizacja i elastyczność

  Wiemy, że każda firma potrzebuje innych rozwiązań. Szczególnie, jeśli mowa o różnych branżach. Stawiamy na personalizację i elastyczność, aby dopasować najlepsze narzędzia Business Intelligence.

 • Skuteczność dzięki specjalizacji

  Nie musisz nam tłumaczyć, czym jest cashflow, CTR i inne KPI. Wykorzystujemy wiedzę branżową dzięki udanym wdrożeniom w firmach produkcyjnych, handlowych czy marketingowych. Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze controllingu i sprzedaży.

Nasze usługi
Wiśniowski
Wedel
Jamar
LG
eSky
3W
 • 0lat

  takie jest średnie doświadczenie konsultanta w pracy z technologiami Business Intelligence.

 • 0%

  klientów po etapie wdrożenia decyduje się na stałą formę współpracy.

 • 0dni

  W tyle czasu średnio realizujemy projekty wdrożeniowe.

 • 0%

  Tableau developerów ma certyfikat na poziomie Tableau Desktop Specialist lub wyżej.

Zespół Vizyble.

Mateusz Różański

Mateusz Różański

Co-founder, Head of Delivery

Ekspert w dziedzinie controllingu i certyfikowany konsultant Tableau. Przez wiele lat związany z finansami. Od 2015 zajmuje się Tableau, najpierw jako użytkownik, a od 2017 jako konsultant, który łączy znajomość procesów biznesowych ze świetną znajomością narzędzia. Finalista konkursu Controller Award 2016 organizowanej przez ICV Poland. Posiada CIMA Global Advanced Diploma in Management Accounting. Wolny czas poświęca na przygotowania do kolejnych biegów ultra.

Mateusz Kopiec

Mateusz Kopiec

Co-founder, Head of Sales

Zaznajomił się z Tableau już na początku swojej kariery w IT. W tym czasie przez 7 lat ze sprzedawcy stał się certyfikowanym konsultantem. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w najróżniejszych projektach w Polsce i za granicą dla branż: finanse, automotive, transport, FMCG. Sprawnie rozwiązuje problemy, ponieważ umie szybko dostrzec czego potrzebuje klient. Pasjonat sportów walki i utytułowany zawodnik Muay Thai.

Anna Boenish

Anna Boenish

Marketing Manager

Marketing managerka i copywriterka specjalizująca się w storytellingu i etycznym marketingu. Zawodowo związana z branżą IT, a sercem z muzyczną. Z wykształcenia sztukmistrzyni pisania, z pasji pisarka prozy – na co dzień zajmuje się składaniem słów w historie.

Marek Gwódź

Marek Gwódź

Tableau Developer

Przez wiele lat związany z wyższą uczelnią w obszarze technologii informatycznych oraz analityki danych w działach marketingu i HR, gdzie z powodzeniem wdrażał rozwiązania Tableau. Jako certyfikowany konsultant Tableau łączy umiejętności analityczne z pasją tworzenia wyjątkowych wizualizacji.

Joanna Mikołajczak

Joanna Mikołajczak

Analityk QA

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań w projektach z obszaru SAP (SD) w zakresie analizy biznesowej, funkcjonalnej i technicznej (w tym integracji i danych). W Vizyble związana z Tableau z mocnym nastawieniem na definiowanie i wdrażanie najlepszych praktyk i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta, obecnie zaangażowana w procesie kontroli jakości i testów.

Justyna Śliwka

Justyna Śliwka

Tableau Developer

Od początku drogi zawodowej związana z branżą lotniczą, gdzie realizowała się w roli Inżyniera Jakości a później Koordynatora Systemu Zarządzania Jakością. Zafascynowana możliwościami oraz elastycznością analizy danych w narzędziu Tableau zgłębiła swoją wiedzę w tym zakresie i potwierdziła certyfikatem Tableau Desktop Specialist.

Filip Toporek

Filip Toporek

Alteryx Developer

Praca w jednej z firm Wielkiej Czwórki audytorów finansowych pozwoliła mu na maksymalizacje swoich umiejętności analitycznych. To właśnie tam rozpoczął swoją drogę z Alteryxem, która trwa nieprzerwalnie od ponad pięciu lat. Szybko został czołowym deweloperem największego z departamentów, gdzie sukcesywnie automatyzował wszystkie dotychczasowe procesy raportowe w firmie. Certyfikowany konsultant "Alteryx Designer Advanced".

Wiktor Barczykowski

Wiktor Barczykowski

Lead Specialist

Konsultant Tableau. Ponad 20 lat doświadczenia w zakresie narzędzi IT obszaru logistyki, w tym w zakresie śledzenia zasobów, na potrzeby sił zbrojnych. Obecnie pracuje w obszarze wizualizacji i raportowania. Ukierunkowany na funkcjonowanie Tableau Server w środowiskach lokalnych i chmurowych. Zafascynowany technicznymi aspektami przetwarzania danych. Uczył się na komputerze MERA, pierwsze projekty na MERITUM, pierwsza prawdziwa przyjaźń z AMIGA 500. Posługuje się m.in. Tableau, Python, SQL.

Łukasz Dolny

Łukasz Dolny

Junior Tableau Developer

Spełnia swoje marzenie z dzieciństwa o zostaniu detektywem, eksplorując zależności i informacje zaszyte w danych dzięki umiejętnościom nabytym na informatycznych studiach magisterskich o specjalności Big Data. W Vizyble specjalizuje się w projektach Tableau.

Weronika Różańska

Weronika Różańska

Sales assistant

Doświadczenie w zakresie obsługi klienta zewnętrznego jak i wewnętrznego zdobywała w organizacjach międzynarodowych w branżach automotive, FMCG, Industrial Automation. W pracy koncentruje się na ciągłym doskonaleniu procesów i rozwiązywaniu problemów. W Vizyble wspiera proces sprzedaży oraz marketingu.

Chcesz dołączyć do zespołu? Sprawdź oferty pracy.
Kariera

Działamy według określonych
procesów

Bezpłatna konsultacja
0
1

Pierwszy kontakt

Rozmawiamy o tym, w jaki sposób możemy współpracować. Przedstawiasz nam swoje oczekiwania i mówisz o problemach, które chcesz rozwiązać.

0
2

Oferta i ustalenia

Na tym etapie przygotowujemy i przedstawiamy ofertę, żeby dopasować jak najlepsze rozwiązania.

0
3

Warsztat przedwdrożeniowy

Przeprowadzamy warsztat, podczas którego ustalamy plan projektu. Ustalamy cele strategiczne, operacyjne, KPI.

0
4

Plan projektu

Przedstawiamy Ci pełny i finalny plan projektu. Na jego podstawie będziemy realizować wdrożenie.

0
5

Wdrożenie

Na tym etapie wszyscy nasi specjaliści pracują, aby dostarczyć pełny produkt w zaplanowanym czasie.

0
5

Asysta powdrożeniowa

Po etapie wdrożenia wchodzimy w tryb ‘hyper care’ aby upewnić się, że rozwiązanie działa stabilnie. Po tym okresie decydujesz, czy chcesz utrzymywać rozwiązanie samodzielnie, czy ze wsparciem Vizyble.

Tech Stack:

Business Intelligence 
w Twojej firmie.

 • Uniwersalność

  Uniwersalne dashboardy to sposób, na szybkie, tanie i efektywne polepszenie wyników biznesowych. Kupujesz produkt, podpinamy Twoje dane, a zautomatyzowany i działający w czasie rzeczywistym system samodzielnie dostarcza Ci niezbędne informacje.

 • Oszczędność czasu

  Widzimy, że raportowanie wymaga powtarzalnych procesów takich jak przeklejanie danych między różnymi plikami. Zastępujemy je automatyzacją. Dzięki temu możesz lepiej wykorzystać czas Twój i Twojego zespołu na zadania, które przynoszą wartość.

 • Rozwiązania problemów biznesowych

  Nie skupiamy się na technologii i narzędziach – na pierwszym miejscu jest znalezienie problemu biznesowego i wymyślenie, w jaki sposób go rozwiązać za pomocą rozwiązań Business Intelligence.

Dzięki wsparciu Vizyble codzienna współpraca operacyjna z domem mediowy bardzo się uprościła, co prawie natychmiast przełożyło się na lepsze wyniki prowadzonych kampanii. Usprawnienie procesu raportowania pozwoliło na wgląd do danych w czasie rzeczywistym i ich dogłębną analizę. Nie tracimy czasu na przygotowywanie raportów, skupiając się na ich analizie. Zapoznajemy się z efektami poszczególnych działań zdecydowanie szybciej i sprawniej, a najważniejsze KPI kampanii, są przedstawiane w ujednolicony sposób.
Kamil Rentflejsz
Digital & E-commerce Marketing Manager
,
LG Electronics Polska

Mamy dla Ciebie trzy prezenty. 
Zdecyduj, który przyda Ci się najbardziej.

Darmowa wiedza Business Intelligence -
Darmowa wiedza Business Intelligence -
Darmowa wiedza Business Intelligence -
 • Webinar

  Pierwsze kroki z Tableau

  Oglądaj
 • Baza wiedzy

  Baza wiedzy Tableau po polsku

  Czytaj
 • Webinar

  Optymalizacja rentowności w firmach produkcyjnych

  Oglądaj

Skontaktuj się z ekspertami od Business Intelligence.

Bezpłatna konsultacja
Dane to potęga