Szkolenia Snowflake

Szkolenia
Snowflake.

 Pierwsze kroki w ekosystemie Snowflake.

Kurs Snowflake od podstaw to idealny wybór dla każdego, kto chce podnieść swoje umiejętności w obszarze zarządzania i analizy danych. Poznasz narzędzie, podniesiesz swoje kwalifikacje, a codzienna praca z danymi stanie się prostsza i przyjemniejsza.

Jesteś osobą, która chce samodzielnie poszerzać swoje umiejętności? Szukasz szkoleń online? Sprawdź naszą ofertę kursów otwartych.

Szkolenia online

Zakres usługi

Dobór szkolenia

Na tym etapie dobieramy odpowiedni zakres i agendę szkolenia. Bierzemy pod uwagę poziom wiedzy danej grupy.

Małe grupy szkoleniowe

Dbamy o to, aby każdy mógł skorzystać ze szkolenia w 100%. Ważna jest dla nas personalizacja i dobry kontakt między uczestnikami, a szkoleniowcem. Nie musisz się bać, że Twoje pytanie zginie w tłumie!

Materiały dodatkowe

Po szkoleniu zawsze zostajemy w kontakcie z uczestnikami. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i pomożemy po zakończonym spotkaniu.

Szkolenia z praktykami

Nasze szkolenia prowadzą praktycy, którzy na co dzień pracują z konkretnymi narzędziami. Dzięki temu poznasz najważniejsze funkcje i będziesz miał możliwość rozwiać wszystkie wątpliwości.

Praktyczne zadania

Szkolenia od Vizyble opierają się na praktyce. Poznasz zagadanienia teoretyczne, żeby w sprawny sposób przekształcić je w konkretne rozwiązania problemów.

Szeroki wybór szkoleń

Prowadzimy szkolenia z Tableau, Snowflake oraz Alteryx. Możesz wybrać interesujące Cię narzędzie i poziom lub wykupić szkolenie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Proces wdrożenia usługi

Bezpłatna konsultacja
0
1

Ustalenie zakresu

W pierwszej kolejności zbieramy informacje o grupie szkoleniowej, żeby przygotować spersonalizowane spotkanie.

0
2

Propozycja zakresu i formy usługi

Proponujemy zakres i formę spotkania - online i offline.

0
3

Dostarczenie materiałów

Uczestnicy jeszcze przed szkoleniem powinni posiadać zainstalowane wcześniej odpowiednie narzędzia oraz pobrane materiały szkoleniowe, które przekazujemy przed spotkaniem.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

Narzędzia
z których szkolimy

Na rynku Business Intelligence istnieje szeroki wybór narzędzi. W Vizyble pracujemy na paru z nich. Sprawdź, jakie szkolenia są w naszej ofercie.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

Szkolenia prowadzą partnerzy Vizyble lub nasi konsultanci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w Business Intelligence.

Szkolenia odbywają się w formule online.

Szkolenia prowadzimy w małych grupach do 10 osób, w których uczestnicy czują się swobodniej i mają więcej możliwości zadawania pytań.

Tak, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający jego umiejętności.

Jest to możliwe, jednak może generować dodatkowe koszty, w zależności od wielkości zmian. Chcielibyśmy omówić to indywidualnie, aby znaleźć optymalne rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany opracowaniem szkolenia opartego na Twoich danych, napisz do nas.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb w trakcie szkolenia. Instruktor może szybko rozpoznać poziom i krzywą uczenia się grupy oraz dostosować tempo i case’y, w miarę potrzeb. W przypadku szkoleń dedykowanych dla firm, 20% zarysu kursu jest moderowane podczas szkolenia.

Szkolenie zamknięte oznacza, że przyjeżdżamy do Twojego biura, aby przeprowadzić szkolenie. Dlatego ważne jest udostępnienie salki konferencyjnej, w której wszyscy uczestnicy czują się komfortowo. Alternatywnie, w wyjątkowych okolicznościach, możemy zorganizować miejsce szkolenia dla Twojego zespołu.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga