Business Intelligence dla
firm handlowych

Zaufali nam:

Sprzedawaj lepiej, szybciej i celniej

Business Intelligence jest niezmiernie pomocne dla firm zajmujących się handlem, zapewniając narzędzia do analizy danych, efektywnego zarządzania informacjami, oraz ułatwiając podejmowanie strategicznych decyzji.

Bezpłatna konsultacja
Rozwiązania

Dedykowane rozwiązania dla firm handlowych

0
1
Analiza segmentacji klientów B2B i B2C
Oferujemy analizę segmentacji klientów, aby pomóc sprzedawcom lepiej zrozumieć zachowania klientów, preferencje i wzorce zakupowe, prowadząc do ukierunkowanych kampanii marketingowych i spersonalizowanych doświadczeń klientów. Rozwiązanie opakowane jest w interaktywne dashboardy dostępne na każdym urządzeniu.
0
2
Integracja danych do analityki wielokanałowej
Integracja analityki danych w różnych kanałach sprzedaży (np. online, sklepy stacjonarne) zapewnia sprzedawcom detalicznym całościowy obraz ich wyników biznesowych. Dzięki temu mogą podejmować bardziej świadome decyzje.
0
3
Modele prognozowania popytu i udziałów rynkowych
Opracowujemy modele prognozowania popytu, które wykorzystują historyczne dane sprzedażowe i czynniki zewnętrzne w celu dokładnego przewidywania przyszłych trendów. Umożliwia to sprzedawcom detalicznym optymalizację poziomów zapasów i minimalizację braków magazynowych.

Podniesienie konkurencyjności

Firma, która umiejętnie wykorzystuje BI, może lepiej reagować na zmiany rynkowe, dostosowywać się do potrzeb klientów i efektywniej konkurować na rynku.

Lepsze zrozumienie klienta

Analiza danych w ramach BI pozwala na lepsze zrozumienie zachowań klientów, preferencji, historii zakupów i innych czynników wpływających na decyzje zakupowe. To umożliwia dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Optymalna praca magazynów

Dzięki BI można śledzić poziomy zapasów, prognozować popyt na produkty i unikać nadmiernego magazynowania. To może prowadzić do zminimalizowania strat związanych z przeterminowanym towarem oraz zoptymalizowania kosztów składowania.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

,

Otrzymaj darmowy dashboard dla Twojej firmy.

Wyślij zgłoszenie
Dane to potęga