Zwiększ swój potencjał z usługami Business 
Intelligence.

Business Intelligence to obszar, w którym bazuje się na zaawansowanej analizie danych, żeby rozwiązywać problemy biznesowe. Aby podejmować odpowiednie decyzje i rozwijać firmy, powinniśmy wiedzieć możliwie jak najwięcej — rozpoczynając od pracowników, przez procesy, aż po całą branżę. Dzięki analizom Business Intelligence, przedsiębiorstwa mogą lepiej zrozumieć swoje działania, identyfikować trendy rynkowe, prognozować wyniki finansowe i podejmować bardziej świadome decyzje.

Bezpłatna konsultacja

Pełna automatyzacja

Wszystko dzieje się samo. Koniec z przeklejaniem danych, skomplikowanymi Excelami i brakiem aktualnych informacji. Czas na rozwiązania Business intelligence.

Trafione decyzje biznesowe

Dzięki rozwiązaniom Business Intelligence masz wgląd nawet do najbardziej zaawansowanych korelacji między danymi. To sprawia, że podejmujesz bardziej trafne decyzje biznesowe.

Dane na wyciągnięcie ręki

Wszystko, czego potrzebujesz, jest aktualne i zwizualizowane przy pomocy dashboardów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kampanie reklamowe, hurtownie czy zarządzasz zespołem.

Wspieramy na każdym etapie

Wdrażamy rozwiązania Business Intelligence od A do Z. Oznacza to, że działamy według określonych procesów, żeby współpraca była jasna i prosta.

Analityka biznesowa to cztery główne punkty:

 1. 01

  Przygotowanie danych

  W pierwszej kolejności musimy zebrać dane ze wszystkich źródeł i zautomatyzować ich pozyskiwanie.

 2. 02

  Przepływy danych

  Kolejnym krokiem jest uporządkowanie danych i ułożenie
ich tak, aby można było je w prosty sposób zwizualizować.

 3. 03

  Raportowanie danych

  Dane powinny być zrozumiałe, aby móc z nich korzystać. Przedstawiamy je na dashboardach i kokpitach menadżerskich, aby ułatwić Ci ich odczytywanie i analizę.

 4. 04

  Wsparcie powdrożeniowe

  Wdrożenie to nie wszystko. Szkolimy, organizujemy audyty techniczne Twoich narzędzi oraz wspieramy ich rozwój, aby wszystko działało tak, jak należy.

Sentiment dashboard mockup

Dane to potęga na wyciągnięcie ręki

 • Odpowiedzi na pytania 
od ręki

  Odpowiednio wdrożone technologie BI umożliwiają odpowiedzi na wszystkie naglące pytania od ręki, dzięki zaawansowanej eksploracji danych, która jest wykonalna w sekundy.

 • Zwiększona efektywność operacyjna

  Narzędzia i rozwiązania Business intelligence dostarczają niezbędnych danych w czasie rzeczywistym, co ułatwia podejmowanie dobrych decyzji biznesowych opartych na danych.

 • Powiązania między źródłami danych

  Odnajdowanie korelacji między konkretnymi zjawiskami jest proste, dzięki łatwemu dostępowi do wielu źródeł danych jednocześnie.

 • Bez specjalistycznej wiedzy IT

  Dostępność dla każdego. Business Intelligence w swoim założeniu umożliwia wyciąganie wniosków i podejmowanie decyzji biznesowych bez specjalistycznej wiedzy IT.

 • Łatwość w odbiorze

  Dzięki wizualizacji danych na przystępnych dashboardach i kokpitach menadżerskich, nie musisz zastanawiać się, co oznaczają poszczególne wskaźniki.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt

Struktura cenowa usług analityki biznesowej jest ustalana indywidualnie dla każdego projektu, uwzględniając jego zakres, skomplikowanie oraz wymagania klienta. Cena wynika głównie z liczby godzin pracy specjalistów oraz zastosowanych technologii i narzędzi.

Tak, po każdym wdrożeniu przekazujemy dokumentacje i przeprowadzamy szkolenia z wdrożonych rozwiązań. W razie potrzeby zajmujemy się też utrzymaniem i pomocą przy projektach.

Po wdrożeniu oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, konserwację systemu oraz regularne aktualizacje oprogramowania.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z obszaru analizy danych, Business Intelligence, programowania oraz doradztwa biznesowego posiadających bogate doświadczenie w realizacji projektów dla różnych branż.

Pierwsze kroki przy wdrożeniu to zrozumienie potrzeb klienta, określenie celów biznesowych projektu, zbieranie i analiza danych oraz projektowanie odpowiednich rozwiązań.

Projekty najczęściej prowadzimy w metodykach zwinnych, ale nie boimy się realizować duże projekty wdrożeniowe metodą waterfall. Całość zarządzania projektami odbywa się w Notion, gdzie klienci mogą na bieżąco monitorować przebieg projektu i mają dostęp do dokumentacji projektowej.

Integracja z istniejącymi systemami odbywa się poprzez najlepsze możliwe w danym scenariuszu rozwiązania. Jeśli źródło danych to aplikacja w chmurze lub SaaS to wykorzystamy natywne connectory w narzędziach ETL/ELT lub napiszemy connector do API. W innych przypadkach piszemy dedykowane integracje.

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych poprzez zastosowanie protokołów szyfrowania, systemów uwierzytelniania, zarządzania uprawnieniami dostępu. Do infrastruktury klienta łączymy się poprzez VPN.

Rozwiązania Business Intelligence pozwalają firmom na efektywne gromadzenie, analizę i prezentację danych, co umożliwia szybsze podejmowanie decyzji opartych na faktach, identyfikację trendów, optymalizację procesów oraz zwiększenie efektywności działania firmy. Wdrożenie rozwiązań Business Intelligence może przynieść firmie szereg korzyści, takich jak szybsze podejmowanie decyzji opartych na danych, poprawę efektywności operacyjnej i strategicznej, identyfikacje trendów i wzorców ukrytych w danych, zwiększenie konkurencyjności poprzez lepsze zrozumienie biznesu, optymalizacje procesów biznesowych czy zwiększenie rentowności poprzez lepsze wykorzystanie danych.

Usługi dopasowujemy do konkretnych problemów biznesowych. Głównie działamy dla firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, e-commerce, start-upów i agencji marketingowych. Prowadzisz biznes w innej branży? Napisz do nas!

Skontaktuj się
z ekspertami od Business Intelligence.

Bezpłatna konsultacja
Dane to potęga