Business Intelligence dla
agencji marketingowych

Zaufali nam:

Ile czasu miesięcznie poświęcasz na przygotowywanie raportów?

Wizualizacja danych i automatyzacja raportowania to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, ulepszyć komunikację z klientem i poprawić wyniki prowadzonych kampanii. Dostęp do szczegółowych danych to klucz do sukcesu.

Bezpłatna konsultacja
Rozwiązania

Dedykowane rozwiązania dla agencji marketingowych

0
1
Analiza wydajności kampanii
Opracowujemy narzędzia do analizy wydajności kampanii, aby pomóc agencjom śledzić i analizować skuteczność ich kampanii marketingowych w różnych kanałach, optymalizując zwrot z inwestycji dla ich klientów.
0
2
Automatyzacja raportowania dla klientów
Wdrażamy rozwiązania do automatyzacji raportowania dla klientów, które usprawniają proces generowania niestandardowych raportów, dotyczących kluczowych wskaźników i wydajności kampanii. Oszczędza to czas i usprawnia komunikacje z klientami agencji.
0
3
Automatyzacja procesów wewnętrznych i aplikacje no-code
Pomagamy usprawniać procesy wewnętrzne i organizację pracy poprzez dostarczanie dedykowanych rozwiązań opartych o aplikacje no-code jak Airtable, Make. Budujemy portale wewnętrzne, dedykowane systemy CRM oraz systemy automatycznego raportowania.

Raportowanie i prezentacja wyników

Business Intelligence ułatwia generowanie zaawansowanych raportów, które łatwo zaprezentujesz klientom. Interaktywne dashboardy to efektywny sposób przedstawiania danych!

Monitorowanie efektywności kampanii

Rozwiązania Business Intelligence umożliwiają śledzenie skuteczności kampanii marketingowych. Możesz łatwo ocenić, które strategie są najbardziej opłacalne, a które wymagają zmian. To pozwala na optymalizację działań marketingowych i lepsze rozdyponowanie budżetu reklamowego.

Szybkie podejmowanie decyzji

Rozwiązania Business Intelligence dostarczają agencji marketingowej narzędzi do szybkiego analizowania danych i podejmowania trafnych decyzji. To kluczowe, zwłaszcza w dynamicznym środowisku marketingowym, gdzie szybkość reakcji może być decydująca dla sukcesu kampanii.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Marketing

Dashboard marketingowy

,

Otrzymaj darmowy dashboard dla Twojej firmy.

Wyślij zgłoszenie
Dane to potęga