Tableau Pulse

Odkryj pełny potencjał Twoich danych z Tableau Pulse.

Tableau Pulse pomaga przejść od „co” do „dlaczego”. Pulse automatycznie wykrywa i generuje wnioski, przewiduje pytania, które możesz zadać, a nawet sugeruje pytania, o których mogłeś nie pomyśleć. To pomoże Ci podejmować lepsze decyzje szybciej, bez konieczności spędzania czasu na ręcznej analizie danych.

Bezpłatna konsultacja

Wykorzystaj sztuczną inteligencję w Tableau Pulse.

Automatyzacja analizy i personalizacja wniosków

Tableau Pulse wykorzystuje AI do automatycznego generowania wniosków, personalizując i dostarczając je bezpośrednio w przepływie pracy, przyspieszając proces podejmowania decyzji. 

Integracja z codziennymi narzędziami

Dane i kluczowe wskaźniki są łatwo dostępne w narzędziach, z których pracownicy korzystają na co dzień (np. Slack, email), co zwiększa wydajność i eliminuje potrzebę przełączania między aplikacjami. 

Elastyczność i skalowalność

Możliwość jednokrotnego definiowania miar i KPI, które są konsekwentnie używane w całej organizacji, gwarantuje spójność i oszczędza czas analityków. 

Dostarczanie doświadczenia Next-Gen

Prezentacja danych za pomocą intuicyjnych miar, które są dostarczane użytkownikom bezpośrednio w ich przepływie pracy, umożliwiając łatwe skalowanie i udostępnianie w całej firmie.

Dostarczanie doświadczenia Next-Gen

Interaktywna analiza danych

Użytkownicy mogą zadawać pytania i zagłębiać się w dane, korzystając z prowadzonych pytań uzupełniających, które są aktywnie prezentowane w kontekście danych.

Interaktywna analiza danych

Elastyczne możliwości konfiguracji

Dostosowanie warstwy miar i wniosków do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz możliwości organizacji, umożliwiające optymalizację efektywności pracy z danymi.

Elastyczne możliwości konfiguracji

Dlaczego
Tableau Pulse
?

Interaktywne i kontekstowe wnioski

Użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z automatycznie generowanymi wnioskami, aby pogłębiać analizy i dotrzeć do bardziej szczegółowych informacji, które są prezentowane w zrozumiałym języku naturalnym.

Personalizowany newsfeed z kluczowymi KPI

Pulse oferuje dostosowany do indywidualnych potrzeb przepływ informacji, który umożliwia szybki dostęp do najważniejszych dla użytkownika miar i wskaźników.

Rozszerzone możliwości analizy

Za pomocą Insights i dodatkowych funkcji, które będą wprowadzane, użytkownicy uzyskają jeszcze więcej narzędzi do analizy danych, w tym cele i progi dla miar, oraz obsługę specyficznych rachunków, jak wsparcie dla roku budżetowego.

Tableau

Baza wiedzy Tableau

Sprawdź
Tableau

Ekosystem Tableau

Sprawdź
Tableau

Licencje i ceny Tableau

Sprawdź

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt
No items found.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga