Tableau Prep

Grupowanie danych z Tableau Prep.

Tableau Prep umożliwia transformacje i grupowanie danych do analizy. Działa za pomocą inteligentnych algorytmów. Dzięki niemu możemy publikować i planować przepływy danych. To rozwiązanie dla wszystkich użytkowników biznesowych, którzy chcieliby sprawdzić jakość swoich danych lub uzupełnić je o dodatkowe informacje z innych źródeł, bez kodowania. Jesteśmy oficjalnym partnerem Tableau.

Bezpłatna konsultacja

Łącz, przekształcaj, grupuj dane w Tableau Prep.

Łączenie i kształtowanie danych

Tableau Prep pozwala na łatwe łączenie danych z różnych źródeł, agregację, rozdzielenie oraz przekształcanie kolumn i wierszy, umożliwiając skuteczne kształtowanie danych do bardziej przydatnej formy.

Czyszczenie i organizowanie danych

Użytkownicy mogą korzystać z inteligentnych algorytmów, które pomagają w identyfikacji i korygowaniu błędów w danych, takich jak niespójne nazewnictwo lub brakujące wartości, zapewniając tym samym większą dokładność analiz.

Automatyzacja i harmonogramowanie przepływów danych

Tableau Prep umożliwia tworzenie harmonogramów przepływów danych, co pozwala na automatyzację procesu przygotowania danych i zapewnia, że wszystkie analizy są wykonywane na aktualnych i odpowiednio przygotowanych danych.

Tableau Prep Builder

Tableau Prep Builder to aplikacja przeznaczona do przygotowywania danych przed ich analizą w Tableau, umożliwiająca szybkie i intuicyjne łączenie, kształtowanie oraz czyszczenie danych.

Tableau Prep Builder

Tableau Prep Conductor

Tableau Prep Conductor pozwala na centralne zarządzanie, harmonogramowanie i monitorowanie przepływów danych utworzonych w Tableau Prep Builder. Umożliwia automatyzację i zaplanowanie regularnych aktualizacji przepływów danych.

Tableau Prep Conductor

Podgląd i edycja danych na żywo

Tableau Prep umożliwia użytkownikom podgląd danych w czasie rzeczywistym na każdym etapie przygotowania, co pozwala na natychmiastowe zauważenie wpływu zmian i dostosowań na ostateczny zestaw danych, jeszcze przed jego zapisaniem lub dalszym przetwarzaniem.

Podgląd i edycja danych na żywo

Dlaczego
Tableau Prep
?

Oszczędność czasu w przygotowaniu danych

Tableau Prep znacząco skraca czas potrzebny na przygotowanie danych do analizy, dzięki zautomatyzowanym procesom transformacji i czyszczenia, co pozwala analitykom skupić się na wyciąganiu wglądów zamiast ręcznej obróbki danych.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i mechanizmowi przeciągnij i upuść, Tableau Prep sprawia, że skomplikowane zadania przygotowania danych stają się prostsze i bardziej dostępne, nawet dla osób z mniejszym doświadczeniem w pracy z danymi.

Większa kontrola nad jakością danych

Użytkownicy mają możliwość szybkiego wykrywania i naprawiania problemów z jakością danych, co zwiększa wiarygodność analiz i pozwala na dokładniejsze, oparte na danych decyzje biznesowe.

Tableau

Baza wiedzy Tableau

Sprawdź
Tableau

Ekosystem Tableau

Sprawdź
Tableau

Licencje i ceny Tableau

Sprawdź

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt
No items found.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga