Integracja danych ETL/ELT

Sprowadź dane do jednego miejsca
procesem ETL/ELT.

Ujednolicaj dane z różnych źródeł dzięki dogodnym procesom.

Integracja danych przy użyciu procesów ETL (Extract, Transform, Load) lub ELT (Extract, Load, Transform) to podejście do zbierania, przetwarzania i ładowania danych z różnych źródeł do jednej wspólnej bazy danych w celu analizy biznesowej, raportowania lub innych operacji analitycznych.

Jesteś osobą, która chce samodzielnie poszerzać swoje umiejętności? Szukasz szkoleń online? Sprawdź naszą ofertę kursów otwartych.

Szkolenia online

Zakres usługi

Strategia

Wspólnie z klientem uzgadniamy strategię wdrożenia narzędzi Business intelligence, pasującą do kierunku rozwoju jego organizacji.

Wdrożenie

Podczas wdrożenia BI instalujemy, konfigurujemy, testujemy, szkolimy i przygotowujemy dokumentacje. Pomagamy na każdym etapie.

Narzędzia

Po ustaleniu celów i oczekiwanych rezultatów, pomagamy w doborze narzędzi wymaganych do wdrożenia, kierując się obraną strategią.

Utrzymanie

Po przeprowadzonym wdrożeniu przenosimy cały know-how na zasoby klienta. Wszystko po to, aby obsługa w przyszłości mogła być wykonywana bez dodatkowej pomocy. Specjaliści Vizyble chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wesprą w utrzymywaniu procesu.

Proces ETL

Proces ETL jest metodą przenoszenia danych do łatwo dostępnego repozytorium. Pomaga w migracji danych z rozproszonych systemów, centralizuje je i konwertuje na różne formaty i typy, aby zachować spójność z systemem docelowym.

Proces ELT

ELT to proces ekstrakcji danych z jednego lub wielu źródeł i ładowania ich do docelowej hurtowni danych. Zamiast przekształcać dane przed ich zapisaniem, ELT wykorzystuje system docelowy do transformacji danych.

Rozwiązania dopasowane do Twojej firmy

To nasza rola, aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie do Twojej firmy. Po wstępnej analizie środowiska, dobierzemy najlepszy zestaw narzędzi, aby integracja przebiegła szybko i sprawnie.

Proces wdrożenia usługi

Bezpłatna konsultacja
0
1

Analiza przedwdrożeniowa

Podczas spotkania lub warsztatu "zero" wspólnie ustalamy cele projektu, jego dokładny zakres i oczekiwane funkcjonalności rozwiązania Business intelligence.

0
2

Przedstawienie koncepcji

W kolejnym kroku proponujemy, w jaki sposób będzie wykonana usługa, zgodnie z ustalonymi wymaganiami. Wszystko to dopasowane do środowiska konkretnej firmy.

0
3

Wdrożenie BI

W trakcie wdrożenia dostarczamy potrzebne narzędzia BI i implementujemy je w środowisku klienta.

Zobacz jak to działa
— dashboardy live.

Finanse

Dashboard finansowy

HR

Dashboard dla HR

Sprzedaż

Dashboard sprzedażowy

Marketing

Dashboard marketingowy

Logistyka

Dashboard dla logistyki

Narzędzia
do integracji danych ETL/ELT.

Na rynku Business Intelligence istnieje szeroki wybór narzędzi do integracji danych ETL/ELT. W Vizyble najczęściej pracujemy w Alteryx oraz Fivetran.

FAQ.
Znajdź odpowiedź na swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Kontakt
No items found.

Wyceń swój projekt z ekspertami od Business Intelligence.

Darmowa wycena
Dane to potęga